Meie kooli projekt...

Tutvustada õpetajatele erinevaid õpikeskkondi ja aidata neid tunnis läbi viia...

 Üllataval kombel on arvutiklassi registreerimine saanud populaarseks ja vabasid aegasid annab ikka otsida :) Arvutiklassi kasutavad peale arvutiõpetuse tunni ka inglise, saksa ja vene keele, matemaatika ja algklasside õpetajad.

Avasime kooli koduleheküljel uue teema "Nutitunnid", kuhu lisasime mõned nutiõppe keskkonnad. Täiendame keskkondade valikut veelgi. Esmalt püüame saada nendega hakkama. Eks avastamist õpetajate seas on palju.

Korraldame ka küsitluse VOSK (Võta oma seade kaasa) teemal. Saame sealt tagasiside, mis klassid on valmis enda seadet õppetöös kasutama.

1 kommentaar:

 1. Projekt on sisult väga kasulik, kuna toob õpetajatele teadmised tänapäevastest digitaalse õppe võimalustest ja samuti nende praktilise rakendamise kogemuse. Täideviimine algab õpetajate laialdasest koolitamisest, millega võtab suure tõenäosusega kriitiline hulk inimesi vastavad vahendid kasutusele ja on edaspidi võimelised toetama ka ülejäänuid. Eesmärk on küllaltki ambitsioonikas (15 õpetajat 22+ist?), aga tundub olevat tänu õpetajate entusiasmile saavutatav.

  Ellurakendamise seisu kohta võiks olla rohkem kirjutatud blogisse, aga saime loodetavasti veebiseminari "lindistusest" küllaldase info.

  Tekkis ka paar küsimust:
  Kas kõik õpetajad osalevad projektis vabatahtlikult?
  Kas saavutataks parema tulemuse, kui projektis oleks vähem õpetajaid ja suurem kvaliteet või rohkem õpetajaid ja laiem kandepind?

  Jõudu tööle!

  Tartu Waldorfkooli meeskond

  VastaKustuta